Ціна, Доставка та інші питання

Вартість тортика розраховується вартістю начинки помноженої на кількість кілограм, які вам потрібні плюс вартість декору.

Вартість декору розраховується індивідуально за складністю. Торти бувають з мастичними фігурками, з квітами, ягодами або цукерками. Якщо це весільний торт ви можете додати фігурки нареченого і нареченої або красивий топпер на замовлення.

Вартість і наявність ягід і фруктів в декорі змінюється від сезонності і вимагає уточнення.
Вартість доставки в межах Запоріжжя - 150 - 200 грн. Доставка здійснюється кур'єром в коридорі 1 годин (наприклад з 12:00 до 13:00). Доставка на точний час не завжди можлива через дорожню ситуацію по місту. Доставка за Запоріжжя також можлива, вартість розраховується індивідуально.
Замовлення невеликих тортів краще здійснювати за 3-4 дня. Пов'язано це з технологічним процесом виробництва, продукти для коржів необхідно підготувати, коржі просочити, а фігурки необхідно виліпити. Торт, прикрашені квітами, ягодами і цукерками виготовляються трохи швидше.

Уточнюйте у менеджера можливість замовлення на потрібну дату.
Замовлення здійснюється виключно за попередньою оплатою 50% від вартості замовлення. Передоплата здійснюється на картку.
На жаль, ми не надаємо дегустаційні сети по Запоріжжю.
Середня вага торта розраховується з порції в 150-200 грам на персону.

Мінімальне замовлення - 2,5 кг
Для виготовлення багатоярусних тортів потрібно від 4-х кілограм начинки.

А якщо більше?

2 яруси - від 4х кілограм

3 яруси - від 7ми кілограм

4 яруси - від 11ти кілограм