Ціна, Доставка та інші питання

Вартість тортика розраховується вартістю начинки помноженої на кількість кілограм, які вам потрібні плюс вартість декору.

Вартість декору розраховується індивідуально за складністю. Торти бувають з мастичними фігурками, з квітами, ягодами або цукерками. Якщо це весільний торт ви можете додати фігурки нареченого і нареченої або красивий топпер на замовлення.

Вартість і наявність ягід і фруктів в декорі змінюється від сезонності і вимагає уточнення.
Вартість доставки в межах Дніпра - 150 - 200 грн. Доставка здійснюється кур'єром в коридорі 1 годин (наприклад з 12:00 до 13:00). Доставка на точний час не завжди можлива через дорожню ситуацію по місту. Доставка за Дніпро також можлива, вартість розраховується індивідуально. Доставка на точний час не завжди можлива через дорожню ситуацію містом.
Замовлення невеликих тортів краще здійснювати за 3-4 дня. Пов'язано це з технологічним процесом виробництва, продукти для коржів необхідно підготувати, коржі просочити, а фігурки необхідно виліпити. Торт, прикрашені квітами, ягодами і цукерками виготовляються трохи швидше.

Уточнюйте у менеджера можливість замовлення на потрібну дату.
Замовлення здійснюється виключно за попередньою оплатою 50% від вартості замовлення. Передоплата здійснюється на картку.
На жаль, ми не надаємо дегустаційні сети по Дніпру.
Середня вага торта розраховується з порції в 150-200 грам на персону.

Мінімальне замовлення - 2 кг
Для виготовлення багатоярусних тортів потрібно від 4-х кілограм начинки.

А якщо більше?

2 яруси - від 4х кілограм

3 яруси - від 7ми кілограм

4 яруси - від 11ти кілограм